Уредник: Иван Бојаџиски

Сопственик на ИстокПресс: Медиум Боја 43 ДОО Штип

Лице за контакт: Иван Бојаџиски

Адреса: Дом на култура „Ацо Шопов“-Штип

Мобилен: 078 375 582

Емаил: iv.boj@hotmail.com; iv.boj@istokpress.mk

Испратете порака!

    Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе