Александар Ванев: Да излеземе сите и да го поддржиме Стево Пендаровски

Да покажеме уште еднаш дека сакаме европска иднина и сме цврсто решени да одиме Заедно Напред! Нашата држава сигурно чекори кон Европа, и затоа треба да продолжиме по тој пат. Во недела имаме можност да донесеме историска одлука, да ја запечатиме европската иднина на нашата земја! Во недела гласаме за сигурна иднина и европски живот дома! Ајде сите масовно да излеземе и гласаме за Стево Пендаровски, да го заокружиме бројот 3, да гласаме за напредок и просперитет! Да го поддржиме Стево Пендаровски, човекот со кој заедно ќе продолжиме напред!

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе