Македонија – елдорадо за најдолниот џган!!!

Oхрид, 31.07.2017

Мукоски земал две илјади евра за патни трошоци за еден месец!

Сашо Василевски – “само” 106.752 денари!?
Извесен Теон Џинго, од Институтот за национална историја во Скопје, инкасирал 11.000 евра од соработката со Филип Петровски, кој пак, за 6 месеци “покркал” 6.500 евра-репрезентација!
Што ги спојува споменативе “јунаци”?
“Крвавиот четврток” и упадот во Собранието со јасна намера да се убиваат пратеници!?
Македонија – елдорадо за најдолниот џган!!!

                                                                                   Веле Митаноски

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе