ОДГОВОРНОСТ – ОСТАВКА

Скопје, 14.06.2018

Господине Иванов вие не сте татко на нацијата. Вие сте срамот на нашата татковина залутан во функцијата и најдобар сте кога молчите. Добивате плата од народот за кој ама баш ништо добро не сте направиле. Вие сте човек без свое ЈАС, управуван од бандити, криминалци и убијци кој ја води земјава во пропаст.

Престанете да ја туркате земјава во изолација. Ние граѓаните ви порачуваме повлечетесе оти доцните а одамна требеше да го сторите тоа.

Вие сте обичен штетник, немате срам а вашето појавување на сцена освен што влева страв исто така ги преплавува социјалните мрежи со слики и недолични коментари а тоа е доволен показател да разберете дека еден ден кога и да е ќе треба и ќе мора да одговарате за сето зло што го нанесовте и се уште го нанесувате преземајќи дејства на недозволива манипулација и на штета на државата.

Крајно време е:

ОДГОВОРНОСТ – ОСТАВКА

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе