Штипјани добија нов и модерен летниковец за маалски дружби

Штип, 07. 09. 2018

Акцијата на Пивара Скопје поттикната од слоганот на „Скопско” пиво – „За нас” овојпат ги израдува штипјани.

Имено,  Општина Штип доби нов,  модерен летниковец, каде граѓаните ќе можат да уживаат во маалските дружби и игри. Погледнете како тој изгледа:

IMG_20180903_122410 IMG_20180903_122321 IMG_20180903_122205 IMG_20180903_122048 IMG_20180903_122023 IMG_20180903_122016

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе