ШТИП: Вечерва Бочварски со отчет за едногодишната работа

Штип, 05.11.2018

СЕТУБАЛ БОЧВАРВечерва во 19 часот, во големата сала на Општина Штип градоначалникот Благој Бочварски ќе даде отчет за сработеното во првата година од неговиот мандат.

Отчетот ќе биде презентиран пред советниците, директорите и раководителите на јавните претпријатија и институциите во надлежност на општината и пред медиумите.

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе