Ја го на Илчо Захариев рибникот

Градоначалникот Илчо Захариев и неговиот внук поседуват прекрасен рибник во с. Звегор Делчево, близу до граничниот премин кон Бугарија. Повелете вкусете ја нека внимаваат чувствителните на коски! Пишува Доказм

16003016_1242219739201118_7511796284089322155_n

16174535_1242219785867780_1698844345437185070_n

Image result for илчо захариев фото

 

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе