Ознака на прелистување

деца

ШТИП: Иднината на Македонија, радоста на светот, танцуваа 1.100 деца и млади

Штип, 17.06.2023 Штип денес беше центар во кој 1.100 деца и млади од цела Македонија ги искажаа своите танцувачки вештини. Уште еднаш се покажа и докажа дека децата се  иднината на…
Повеќе ...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе