Ознака на прелистување

ѓубре

KOЧАНИ: Камионите не можат да истурат ѓубре во депонијата, купишта смет го затворија нејзиниот влез

Кочани, 17.06.2023 Влезот во градската депонија на Кочани денеска е затрупан со отпад и комуналните возила на КЈП „Водовод“ не можат да влезат внатре за да го депонираат ѓубрето.…
Повеќе ...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе