Прелистување

Видео

(ВИДЕО)„ЗЕГИН“ СВЕЧЕНО ОТВОРИ АПТЕКА ВО ПЕХЧЕВО

Најголемиот фармацевтски синџир на аптеки „Зегин“ денес свечено отвори аптека во Пехчево со што Пехчевци добија модерна и најснабдена аптека со над 3000 производи со најниски цени во…
Повеќе ...

ШТИП: Прес конференција на ВМРО ДПМНЕ пред вакциналниот центар и експресен одговор на штипскиот…

Штип, 10.05.2021 Највозбудливата прес конференција во 30 годишната историја на Штип во независна Македонија се случи денес пред вакциналниот центар „Јордан Мијалков“. ВМРО ДПМНЕ…
Повеќе ...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе