Категорија на прелистување

Фјесбук статус

“Оди, синко, пушти ја чешмата нека тече, така, полесно и ти ќе пуштиш вода”!?

Повод: Предпразничната моилитва на Искра Гешовска! Браво Искра. Браво!!! Да не беше очај, ова ќе беше вистинска искра на оправдан крик!Секогаш, кога ќе се најдам во ходниците на…
Повеќе ...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе