Категорија на прелистување

Колумни

Кога презумпцијата на невиност трага по хероите на нашето време

Ова е време на мавање со дрва и камења, ова е време на линч и одмазда,ова време се стреми да му дозволи на злото, зло да си роди.. За себе мислам дека, не сум баш од оние…
Повеќе ...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе